W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ewelina Kruszyńska
Imie: Ewelina
Nazwisko: Kruszyńska
Płeć: kobieta
Profesja: menedżerka kultury

Z wykształcenia animatorka kultury, pedagożka, plastyczka. Od 2009 roku pracuje w Warsztatach Kultury w Lublinie w Pracowni Edukacji i Animacji Kultury. Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Lub design – cyklu wydarzeń dotyczących przestrzeni miejskiej, projektowania i rzemiosła. Zajmuje się koordynowaniem programów edukacyjnych, prowadzi warsztaty na temat przestrzeni miejskiej i warsztaty plastyczne. Autorka publikacji „Miasto dla dzieci” realizowanej w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Aktualności (2)

02.06.201607:21
Jak własnoręcznie wykonać abażur? Czy można wymienić miejskie trawniki na coś bardziej praktycznego? Które z dziko rosnących roślin mają właściwości lecznicze? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatów i spotkań Lub design w czerwcu.
Więcej
30.12.201506:04
Dlaczego trzeba dbać o wspólną przestrzeń, jak zbudować kolorowy szałas i kim są partyzanci ogrodniczy – to tylko część tego, co kryje w sobie przeznaczona dla dzieci i dorosłych publikacja „Miasto dla dzieci” autorstwa Eweliny Kruszyńskiej.
Więcej