W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Michał Fronk
Imie: Michał
Nazwisko: Fronk
Płeć: mężczyzna

Architekt, rysownik, aktywista kulturalny, ukończył także architekturę krajobrazu. Studia na Politechnice Lubelskiej, Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Universita Mediterranea di Reggio di Calabria we Włoszech.

Od 2009 współaranżer i projektant ekspozycji wystaw dla Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych i Warsztatów Kultury:

„SIŁA SZTUKI” 2010, Lwów,
„START ARCHITEKCI” 2009 i 2010, Lublin (koordynator wystawy),
„ATOMY I BITY” 2010, Lublin,
„RETROSPEKTYWNIE – Mikołaj Smoczyński” 2011, Lublin,
„MINDWARE – Technologie Dialogu” 2011, Lublin,
„Tytus Dzieduszycki-Sas 1934-1973. Pomiędzy Lublinem, a Paryżem”, wystawa na Zamku Lubelskim 2012,
„Ars loci – obraz aktualny”, Lublin 2012,
„Macierzyństwo…”, Lublin 2012,
“RE_2013”, Lwów,

i inne dla Lubelskiego Towarzystwa Zachęty.

Współinicjator i współorganizator Warsztatów Architektonicznych OSSA 2008 w Lublinie. Prowadzący i koordynator warsztatów poprzedzonych dialogiem społecznym Działania w Dzielnicach 2010. Prowadził zajęcia autorskie z architektury krajobrazu ‘Projektowanie i rewitalizacja przestrzeni publicznych’ – na Politechnice Lubelskiej.

Autor instalacji ‘OTWIERACZE’ na osiedlu Słowackiego w Lublinie. Projektowanie traktuje jako sposób myślenia, refleksji i uczenia się, a nie tylko jako zbiór narzędzi.

Powiązane:

Warsztaty Kultury