W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Grzegorz Rzepecki
Imie: Grzegorz
Nazwisko: Rzepecki
Płeć: mężczyzna
Profesja: menedżer kultury

Zastępca dyrektora Centrum Kultury ds. filii Warsztaty Kultury. Pracownik Centrum Kultury od roku 1991. Do 1995 roku był członkiem zespołu Teatru NN, czym się szczyci do dziś. Współtwórca Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca, dyrektor organizacyjny festiwalu w latach 1996-2002. W latach 1996 – 1999 był wydawcą i zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika kulturalnego „Na przykład”. Współtwórca i wydawca „Lubelskiego Informatora Kulturalnego ZOOM” (2004 – 2008). Jeden z inicjatorów i koordynatorów „Nocy Kultury”. Pomysłodawca Jarmarku Jagiellońskiego i jego pierwszy dyrektor (2007 - 2009). Inicjator i koordynator wielu innych projektów, m. in.: Planeta Lublin, Sylwester na Placu Litewskim, działalność Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim. Jest laureatem Nagrody Prezydenta Lublina za upowszechnianie kultury w 2008 roku. Prywatnie mąż i ojciec - z czego jest bardzo dumny. Lubi ludzi, zwierzęta i rośliny.

Grzegorz Rzepecki wraz z Rafałem Kozińskim otrzymał Nagrodę Miasta Lublin za upowszechnianie kultury w 2007 r.

Aktualności (1)

15.04.202012:50
Święta Wielkanocne wprawdzie się skończyły, ale my ciągle mamy powody do świętowania – dotarła do nas wiadomość, że Dyrektor Warsztatów Kultury w Lublinie Grzegorz Rzepecki został laureatem Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Mikołaja Gogola.
Więcej