W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Aktualności

Doroczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury - nabór wniosków

Na podstawie Uchwały Nr 745/XXX/2013 Rady Miasta Lublin z dnia 25 kwietnia 2013 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury Prezydent Miasta Lublin ogłasza nabór zgłoszeń do:

  • Nagrody Artystycznej Miasta Lublin za 2020 rok,
  • Nagrody Miasta Lublin za Upowszechnianie Kultury w 2020 roku,
  • Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności,
  • Nagrody Miasta Lublin dla Mecenasa Kultury 2020.

Kandydatów do Nagród mogą zgłaszać osoby fizyczne, prawne oraz inne podmioty. Zgłoszenia na właściwych formularzach w formie pisemnej można:

  • przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin, ul. Złota 2, 20-112 Lublin

albo

  • przynieść do Wydziału Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30

W związku z obowiązującym w kraju stanem epidemii oraz ograniczeniami wprowadzonymi w Urzędzie Miasta Lublin w zakresie przyjmowania interesantów dopuszczalne jest także złożenie dokumentów w Biurze Obsługi Mieszkańców czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45 – 15.15 przy ulicach:

  •     Wieniawskiej 14
  •     Filaretów 44
  •     Szaserów 13-15
  •     F. Kleeberga 12a.

Na jednym formularzu można zgłosić jednego kandydata. Zgłoszenie może zawierać dodatkowe elementy w postaci: opinii, rekomendacji, potwierdzonych za zgodność z oryginałem kopii dyplomów, wycinków prasowych, dokumentacji filmowej i fotograficznej, katalogów, wydawnictw, zapisu audio itp. Załączniki te nie podlegają zwrotowi. Do wniosku o nagrodę należy dołączyć podpisaną przez kandydata informację o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych – klauzula_RODO.

Termin składania zgłoszeń upływa 15 lutego 2021 r. o godzinie 15.30. O zachowaniu tego terminu decyduje data wpływu.

UWAGA! Termin nie dotyczy składania wniosków o Nagrody Okolicznościowe.

Zgłoszenia do nagród oceni Komisja do spraw nagród powołana przez Prezydenta Miasta Lublin. Komisja rekomenduje Prezydentowi Miasta Lublin kandydatów do nagród.
Dodatkowe informacje dostępne są na stronie .

Do pobrania