W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Od redakcji

Portal kultura.lublin.eu to miejski serwis kulturalny Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin. Portal redagowany jest przez Fundację "5Medium".

I. Nadsyłanie materiałów:
Aby treści pojawiające się na naszych stronach były kompletne i aktualne zamieszczamy poniżej podpowiedzi dotyczące przysyłanych do nas materiałów.

Wszelkie informacje do umieszczenia na stronie prosimy przysyłać na co najmniej 5 dni roboczych przed wydarzeniem. Tyle czasu rezerwujemy sobie na wstawienie przysłanych do nas materiałów. Im wcześniej otrzymamy informację, tym szybciej pojawi się ona na portalu i w newsletterze. Nie gwarantujemy terminowego umieszczenia informacji nadesłanej na dzień lub dwa przed imprezą.

Kompletny materiał powinien zawierać:

  • opis wydarzenia, miejsce, datę, godzinę, cenę biletów (jeśli wstęp jest płatny). W przypadku wydarzeń długoterminowych (np. wystaw) prosimy o informację do kiedy trwają oraz w jakich godzinach są dostępne. Informacje te należy przysyłać w treści mejla lub w pliku tekstowym (doc, rtf). (Prosimy o nie przesyłanie informacji w plikach pdf.)
  • plakat, grafikę lub fotografię ilustrującą wydarzenie w formacie .jpg lub .png., najlepiej w rozmiarze, w którym wysokość liczy około 500px.
  • prosimy o opisywanie fotografii imieniem i nazwiskiem fotografa

Jeśli profile osób lub instytucji zawierają błędy, nieścisłości czy braki bardzo prosimy o przysyłanie e-maili z uzupełnieniem. Szczególnie zależy nam na uzupełnieniu o fotografie i brakujące informacje profili osób.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania nadesłanych tekstów, a także prawo do nie zamieszczenia informacji.

II. Kontakt:

Uprzejmie informujemy, że redakcja zajmuje się wyłącznie umieszczaniem informacji w zakładce Kultura. Nie mamy możliwości redagowania pozostałych części portalu, w celu zamieszczania informacji w zakładkach: Lublin, Mieszkańcy, Turystyka, Sport, Biznes i nauka, prosimy o kontaktowanie się z odpowiednimi jednostkami Urzędu Miasta. 
W sprawie działań promocyjnych prosimy o kontakt z ref. ds. marketingu miasta