W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja

Organizacja pozarządowa: Fundacja
Kategoria instytucji: fundacja
Adres: ul. Głęboka 8 A
Adres www: www.kreadukacja.org
Telefon: tel: 505-407-903 lub 0-500-360-499
Email:

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja jest organizacją pozarządową, której głównym celem jest wprowadzanie pozytywnych zmian w rzeczywitości społecznej. Działania Fundacji skupiają się wokół

- aktywizacji społeczno - kulturalnej obywateli
- edukacji pozaformalnej, nieformalnej oraz wsparciu edukacji szkolnej dzieci i młodzieży
- rozwoju osobistego i umożliwiania realizacji własnych pomysłów i projektów
- integracji róznych grup i kategorii spolecznych.

Fundacja powstała w listopadzie 2008 roku. Jest kontynuacją pracy zespołu osób, które od kilku lat tworzyły i realizowały projekty edukacyjne, warsztaty i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży wszystkich etapów edukacji.

Cały zespół współpracował z takimi organizacjami jak: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina czy Fundacja na Rzecz Edukacji i Rozwoju Środowiska Lokalnego Niedrzwicy Kościelnej „Dziupla”

Aktualności (1)

20.01.201606:50
Ferie z KReAdukacją to sposób na kreatywne spędzenie ferii zimowych! Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.30 dzieci (w wieku 6-12 lat) pod opieką wykwalifikowanych animatorek spędzą czas na pasjonujących zajęciach.
Więcej