W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Katarzyna Jankowska

Imie: Katarzyna
Nazwisko: Jankowska
Płeć: kobieta
Profesja: instruktorka tańca

Animator i menedżer kultury oraz czasu wolnego, tancerka i dyplomowany instruktor tańca z ukończonymi studiami pedagogicznymi. Od 1999 roku tancerka związana z Zespołem Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej, z czym wiążą się liczne występy i koncerty na scenach Polski, Europy i całego świata. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów tanecznych oraz choreograficznych, dwukrotna stypendystka Rektora UMCS za osiągnięcia artystyczne, laureatka wielu konkursów tanecznych w kraju i za granicą, m.in. zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu sportowego w kategorii tanecznej, w którym zwycięzcy z całej Europy brali udział w największych warsztatach w Rio de Janeiro - Brazylia. 
Zajmuje się edukacją - przede wszystkim dzieci (ale nie tylko) w zakresie różnych form tańca. Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych zarówno w kraju jak i za granicą. Współpracuje z lubelskimi szkołami, przedszkolami, instytucjami kultury i agencjami artystycznymi. Kreatywna dusza z masą pomysłów do zrealizowania. Nie znosi nudy i jest w swoim żywiole, kiedy wokół niej dużo się dzieje. Podróżuje po świecie zbierając cenne doświadczenia i dzieli się nimi z innymi na różnego rodzaju spotkaniach; prowadzi różnego rodzaju eventy, pozuje do zdjęć i śpiewa. Uwielbia inspirować innych i zaszczepiać w nich miłość do tańca. Oprócz nauki tańca zajmuje się również takimi dziedzinami jak: turystyka i rekreacja, sport oraz szeroko pojęte social media.
 

www.facebook.com/inspirujsiebie
www.inspirujsiebie.blogspot.com

Aktualności (2)

12.12.201712:55
Projekt "700 sekund na 700-lecie dla Lublina i o Lublinie" to podsumowanie pięknego jubileuszu. Przez cały grudzień będzie zbierany materiał filmowy po to, by zaprezentować go w całości pod koniec roku.
Więcej
20.11.201709:13
Bezpłatne warsztaty podstaw tańca klasycznego dla młodzieży i dorosłych w ramach akcji "Prezent dla Lublina".
Więcej

Wydarzenia polecane