W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Arkadiusz Sadowski

Imie: Arkadiusz
Nazwisko: Sadowski
Płeć: mężczyzna
Profesja: muzyk

Jest absolwentem klasy fortepianu Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, Instytutu Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (obecnie Instytut Muzyki przy Wydziale Artystycznym), a także Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej Zakładu Muzykoterapii Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2005 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie administracji i zarządzania na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej.
Pracuje również jako muzykoterapeuta w Ośrodku Profilaktyki i Rehabilitacji dla osób z zaburzeniami psychicznymi, działającym przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.
Od 2007 roku jest kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Głuskiej 138 prowadzonych przez Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia. Ośrodek prowadzi terapię zajęciową w ramach rehabilitacji zawodowej w 7 specjalistycznych pracowniach terapeutycznych. Do ośrodka uczęszczają osoby z zaburzeniami psychicznymi.
Od 1994 r. jest akompaniatorem w Akademickim Chórze Akademii Medycznej w Lublinie.
Od 01 października 2009 jest dyrektorem pierwszego w Lublinie Zakładu Aktywności Zawodowej przy ul. Głuskiej 145. W ZAZ-ie pracują 34 osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym bądź znacznym.

źródło

Wydarzenia (2)