W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ACK UMCS "Chatka Żaka" zaprasza na warsztaty

ACK UMCS "Chatka Żaka" zaprasza na warsztaty
01.04.201923:35

ACK UMCS "Chatka Żaka" zaprasza na warsztaty gitarowe i bębniarskie prowadzone w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka”.

W ramach warsztatów gitarowych oferujemy naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, akustycznej i basowej na trzech poziomach zaawansowania: początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany. Zajęcia będą się odbywały w każdy piątek. Żeby wziąć w nich udział, należy mieć swój instrument. Prowadzenie: Zbyszek Kowalczyk, koszt czterech lekcji: 100 zł. Zapisy: 5.04.2019 r. o godz. 19:00 w sali 016 (Inkubator Medialno-Artystyczny „Chatki Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, Lublin). 

Kolejna propozycja to warsztaty bębniarskie. Podczas zajęć nauczymy się techniki gry na djembe oraz różnych instrumentach perkusyjnych świata jak: quito, marakasy, vibra slap czy cowble. Poznamy rytmy afrykańskie, azjatyckie, kubańskie, np. rytm Tumbao, rytm serca, nanigo. Poznamy również afrykańskie pieśni obrzędowe, które zwykle towarzyszą bębnom. W ramach zajęć jest możliwość skorzystania z profesjonalnych instrumentów. Własne instrumenty też są mile widziane. Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 10. roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób w grupie.  Prowadzenie: Agnieszka Kołczewska - muzyk, perkusistka współpracującą m.in. z Orkiestrą św. Mikołaja, zespołem Bajm i Teatrem Andersena w Lublinie. Lider zespołu bębniarskiego Młode Djembe. Kurs trwa 10 godzin, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Koszt jednej lekcji: 20 zł. Zapisy: 9.04.2019 r. o godz. 19:00 w sali 016 (Inkubator Medialno-Artystyczny Chatki Żaka, ul. Radziszewskiego 16, Lublin)

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Kołczewska, tel.: 81 533 32 01 wew. 121 oraz e-mail: 

Wydarzenia polecane