W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Improwizatorzy, łączcie się! - ogólnopolska akcja „iMPRO TO…”

30.05.201913:01

Sztuka improwizacji nadal nie jest dobrze znana w Polsce, dlatego powstała ogólnopolska akcja „IMPRO TO…”, której celem jest powstanie krótkiego filmu, opowiadającego czym jest improwizacja – nie tylko teatralna, taneczna, czy muzyczna. Czym jest dla Ciebie i dla nas. Chcemy ukazać wielość definicji, sposobów przekazu i różnorodność postrzegania tego samego zjawiska. 

Chcesz dołączyć do akcji „IMPRO TO…”? To bardzo proste! Nieważne czy improwizujesz z grupą znajomych, występujesz na scenie, czy po prostu lubisz oglądać improwizację. 
Jeśli chcesz wesprzeć akcję i stworzyć własny filmik wystarczy, że podążysz za instrukcją. 

1. Nagraj film, w którym kończysz zdanie: Impro to… 
Nie ograniczamy Waszej kreatywności do improwizacji – może to być jedno słowo, dłuższa wypowiedź, rytm lub rym, historia, gra, itp. 
2. Swój film możesz nagrać telefonem. Zwróć uwagę, by było Cię dobrze słychać (w tle nie było innych dźwięków) oraz aby obraz był poziomy. 
3. Gotowy film wyślij nam poprzez serwis WeTransfer lub Dysk Google do 15 CZERWCA na e-mail: . Materiału nie musisz montować – my już się tym zajmiemy i z nadesłanych filmików stworzymy wspólną całość. 

Uwaga! Nadesłanie materiału jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie go.