W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kolejne gwiazdy XVIII Lubelskich Dni Kultury Studenckiej

Kolejne gwiazdy XVIII Lubelskich Dni Kultury Studenckiej
01.04.201916:30

Już za kilka tygodni w Lublinie rozpocznie się prawdziwe święto studentów. W dniach od 9 do 12 maja br. na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 odbędą się XVIII Lubelskie Dni Kultury Studenckiej organizowane przez samorządy czterech uczelni: Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola w Lublinie.

Organizatorzy prezentują kolejne gwiazdy. 10 maja na scenie pojawi się zespół Dżem, który w tym roku świętuje 40-lecie swojego istnienia. Na imprezie zagości także Kwiat Jabłoni. To folkowo-popowy duet, który istnieje dopiero od roku, ale już cieszy się dużą popularnością. Ostatnim z ogłoszonych artystów jest gwiazda YouTube’a - Cyber Marian.

Organizatorzy zapewniają, że to nie jest ich ostatnie słowo. 

Wydarzenia polecane