W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs „(U)chwyć naturę!”

Konkurs „(U)chwyć naturę!”
02.04.201908:51

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa, zachwyca nas swoim pięknem, a my chcemy to zatrzymać.

„(U)chwyć naturę!” to konkurs fotograficzny organizowany przez Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS. Konkurs ma na celu promowanie polskiej natury oraz zwrócenie uwagi na jej piękno i ochronę. Jeśli kochasz przyrodę i uwieczniasz ją na fotografiach, jest to idealna okazja, by podzielić się swoimi kadrami. Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy uczestnik może wysłać maksymalnie trzy prace. Zdjęcia zostaną ocenione w dwóch kategoriach, a podział ten obejmuje uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych z województwa lubelskiego. 
Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 25.03.2019, a kończy 05.05.2019 roku. Prace należy przesłać razem z wypełnionym formularzem na adres Koła: . Wszystkie ważne informacje i szczegóły wysłania prac znajdziecie w regulaminie, który znajduje się pod adresem: www.skfp.umcs.pl

Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną umieszczone na stronie Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS, na fanpage’u Koła oraz na wystawie pokonkursowej. Wernisaż wystawy odbędzie się 17.05.2019 r. w Galerii „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.

 

Pliki do pobrania

Wydarzenia polecane