W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Noc Zagadek

10.11.201914:51

Plotki o wirusie przemieniającym mieszkańców Lublina w zombie nie powinny nikogo niepokoić. To zapowiedź nietypowej zabawy organizowanej przez lubelskie pokoje zagadek i jedną z największych galerii handlowych w Lublinie.

"Noc Zagadek" to połączenie gry miejskiej i pokoju zagadek. Zabawa odbędzie się w nocy w zamkniętej dla osób postronnych galerii handlowej Olimp. W grze weźmie udział 600 osób, i kilkudziesięciu statystów. Hordy zombie, drużyny żołnierzy i lekarze próbujący opanować epidemię będą towarzyszyć uczestnikom na każdym kroku. Zabawa rozpocznie się minutę po północy i potrwa maksymalnie do 4 nad ranem.

Możliwość zwiedzania galerii handlowej nocą to już atrakcja sama w sobie. Jednak scenografia i udział animatorów to tylko dodatek do zagadek, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom. Te zostaną przeniesione żywcem z escape roomów. Do ich rozwiązania nie będzie potrzebna wiedza, tylko zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość. Oraz telefon z dostępem do internetu, ponieważ elementem gry jest specjalna aplikacja, do której zalogowani będą uczestnicy. Ma to umożliwić sprawne udzielanie podpowiedzi i sprawdzanie postępów drużyn w czasie rzeczywistym, a w efekcie wyłonienie zwycięzców całej gry.

Nie należy bać się ani zombie, ani zamknięcia w galerii. Wyjście z obiektu będzie możliwe w każdej chwili, choć wykluczy kontynuowanie gry. Nad bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona galerii, cały sztab koordynatorów i ratownicy medyczni.

Organizatorzy, lubelski Let Me Out, Galeria Olimp i Mania Strzelania, już rozważają możliwość zorganizowania drugiej edycji wydarzenia.

Spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy ok. 20% biletów – mówi Grzegorz Kornijów z Let Me Out. - Nasi klienci ewidentnie czekali na takie wydarzenie. Poza pokojami zagadek, które prowadzimy na Starym Mieście, chcemy zapewniać też inne rodzaje kreatywnej rozrywki: gry miejskie i eventy takie jak Noc Zagadek.

Bilety są już w sprzedaży na stronie wydarzenia: http://noczagadek.pl. Koszt gry to 79 zł/os. Zgłaszać można się w drużynach liczących od 2 do 6 osób. Gra odbędzie się w nocy z 7 na 8 grudnia, ale sprzedaż biletów trwa do 3 grudnia lub do wyczerpania puli 600 wejściówek.

Termin: noc z 7 na 8 grudnia 2019
Godziny: 0:01 - 4:00
Miejsce: Galeria Olimp

Organizatorzy: Let Me Out, Galeria Olimp, Mania Strzelania
Partnerzy: Ostro, Cartmax, Molon Labe
Patroni medialni: LockMe.pl, Radio Freee, Radio Lublin