W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Restart mózgu - szkolenie online

Restart mózgu - szkolenie online
21.01.202321:42

Słyszałeś o tym, że wykorzystujesz jedynie 10% swojego mózgu? To nieprawda. Możesz ten organ rozwijać! Do tego potrzebne są ćwiczenia, odpowiednie metody, ale także wiedza i zabawa. Tego możecie nauczyć na kursie Restart mózgu.

Dowiesz się jak pracuje mózg i jego procesy, jakie są style uczenia się, w jaki sposób działa ukryta motywacja, jak planować pracę. Poznasz ćwiczenia na ruchy naprzemienne, metodę sketchnotingu oraz podstawy storytellingu.

Szczegóły:

  • 4 spotkania w małej grupie roboczej
  • dostęp do prezentacji i materiałów dodatkowych
  • zadania pozwalające przećwiczyć nową wiedzę
  • grupa do wspólnej wymiany doświadczeń i inspiracji
  • możliwość dodatkowych konsultacji u prowadzącej

Dla kogo?

Kurs jest dedykowany każdej osobie szukającej nowych możliwości rozwoju i chcącej korzystać świadomie z potencjału swojego mózgu. Treści polecamy szczególnie nauczycielom, pedagogom, edukatorom oraz osobom z branży kreatywnej, które będą mogły wdrażać nową wiedzę w swoje życie zawodowe oraz dzielić się nią dalej.

Harmonogram: 

Kurs składa się z 4 spotkań: 24 stycznia, 31 stycznia, 7 lutego, 14 lutego (wtorki) w godz. 18.00-19.30 

Cena: 100 zł 
Zapisy - formularz online

Prowadząca:

Dominika Knap - animatorka kultury, pedagożka cyrku, edukatorka. Współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji Inside Out, w której zajmuje się projektami kulturalnymi i edukacyjnymi oraz dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami o różnych potrzebach. Współpracowała z Centrum Kultury w Lublinie, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim, Froebel.pl, domami kultury czy organizacjami pozarządowymi. Studiowała Animację kultury na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS oraz Filologię polskiego języka migowego na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Prezydenta Miasta Lublin, laureatka Żurawi - Lubelskich Wyróżnień kulturalnych w 2022 w kategorii animacja kultury.