W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia za osiągnięcia artystyczne z 2018 r. - wyniki

08.05.201915:38

Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 64 stypendia za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej uzyskane w 2018 r. w łącznej wysokości 43.850 zł.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.

Stypendystów prosimy o wypełnienie formularza danych osobowych do przelewów i celów podatkowych i dostarczenie do Wydziału Kultury lub przesłanie na adres 

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury oryginalnego zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Komisja ds. Stypendiów obradowała w składzie: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Stanisław Brzozowski, Agata Koss-Dybała, Michał Krawczyk, Ewa Noga, Anna Pajdosz, Joanna Reczek-Szwed, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma.

Kontakt: 
Wydział Kultury 
Urząd Miasta Lublin 
ul. Złota 2 
20-112 Lublin 
81 466 3714, 81 466 3720

Do pobrania:
1. Lista stypendystów.
2. Formularz danych osobowych.

 

Pliki do pobrania

Stypendia za osiągnięcia artystyczne z 2018 r. .pdf
Stypendia za osiągnięcia artystyczne z 2018 r.
Formularz danych osobowych.doc
Formularz danych osobowych