W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wakacje w Skende. Przyjdź na bezpłatne zajęcia

08.07.201908:30

W wakacje nikt nie może się nudzić, dlatego SKENDE organizuje kreatywne zajęcia dla dzieci. W lipcu miłośnicy sztuki miejskiej z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Czekają na nich bezpłatne warsztaty deskorolkowe oraz nauka tworzenia graffiti.

W każdy poniedziałek lipca, w godzinach od 15:00 do 17:00 w mini skate parku na terenach zielonych przed centrum handlowym, Jacek Harasimiuk zwany „Rdzawym Jacem”, poprowadzi zajęcia nauki jazdy na deskorolce. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z deskorolką, jak również do tych, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności.

Z kolei w każdy czwartek lipca odbędą się bezpłatne warsztaty graffiti, na których od 15:00 do 17:00 można będzie zgłębić techniki malarskie typowe dla street artu. Powstaną tu prawdziwe graffiti i inne dzieła stworzone m.in. przy pomocy szablonów i kolorowych sprayów. W zajęciach udział mogą wziąć dzieci, ale także i młodzież. Rysunki powstaną na specjalnej ścianie, która w pogodnie dni będzie ustawiona przed torem rowerowym na zewnątrz centrum, a w przypadku deszczu w środku, w przestrzeni „Małe Miasto”.

Wydarzenia polecane