W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztat nabywania kompetencji w zakresie zarządzania komunikacją

19.11.201914:36

Warsztaty Kultury zapraszają na praktyczny warsztat nabywania kompetencji w zakresie zarządzania komunikacją trudną i konfliktami w przestrzeni wspólnoty miejskiej.

Uczestnicy i uczestniczki poznają dynamikę powstawania konfliktów, sygnały je poprzedzające i ścieżki rozwiązywania sytuacji trudnych. Nauczą się też działań profilaktycznych w tym obszarze i zasad prawidłowej komunikacji. Poznają również mechanizmy funkcjonowania ludzkich umysłów w sytuacjach konfliktowych a także zrozumieją jak automatyczne strategie obronne przeszkadzają w nawiązaniu prawidłowej komunikacji. Następnie wyćwiczą podstawowe sposoby przechodzenia od automatycznych reakcji do refleksyjnych rozwiązań.

Kiedy: 27 listopada 2019, godz. 9.30-15.30
Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a – pracownia medialabowa, I piętro
Zapisy: https://forms.gle/WEANpXGciQAoink27
Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów na podstawie informacji podanych w formularzu zgłoszeniowym.