W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty z Mistrzami Słowa: Jak zacząć pracę z recytatorem

Warsztaty z Mistrzami Słowa: Jak zacząć pracę z recytatorem
13.01.202007:54

Pracownia Słowa Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na spotkanie warsztatowo-dyskusyjne skierowane do rozpoczynających działalność instruktorów prezentacji scenicznej i nauczycieli, którzy sięgają po elementy edukacji teatralnej i kultury żywego słowa.

Wspólnie zastanowimy się jakie role pełni instruktor w amatorskim ruchu artystycznym, jakimi narzędziami dysponuje i jakie są perspektywy jego rozwoju. Porozmawiamy o poszukiwaniu repertuaru, o organizacji i uczestniczeniu w konkursach i festiwalach. Spotkanie obejmie również konsultacje indywidualne.

prowadzenie: Patryk Pawelec – animator kultury, utytułowany recytator i monodramista – m.in. Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Grand Prix XX edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa, instruktor żywego słowa Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

Zapisy: do dnia 17.01.20120
e-mail:
 

Spotkania o godzinie 17:00: 

  • 2020-01-24 / 25 / 31
  • 2020-02-01

Cena: 30 zł