W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

10 lat w UE. Za kulisami Teatru Starego w Lublinie

10 lat w UE. Za kulisami Teatru Starego w Lublinie
Data rozpoczęcia 2014-05-11
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Akcja

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy Państwa do Teatru Starego w Lublinie. Wśród atrakcji: możliwość oglądania nie tylko sali widowiskowej, ale również zajrzenia za kulisy Teatru (m.in. zapadnię, orkiestron, garderoby). Ponadto, opowiemy o historii i dzisiejszym życiu Teatru, a gospodarzami i przewodnikami będą jego pracownicy.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń, zwiedzanie będzie odbywać się w 15-osobowych grupach wyruszających z foyer Teatru (wejście od ul. Jezuickiej) co 30 minut. Zwiedzanie Teatru potrwa od 10.00 do 15.00, wejście ostatniej grupy o godzinie 14.30. Wstęp wolny za zapisami, zapisy na konkretną godzinę zwiedzania pod adresem e-mail: zwiedzanie@teatrstary.eu lub tel. 81 466 59 25 wew. 52.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej