W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
24h z RPG
Data rozpoczęcia 2010-07-31
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3

Start:
31 lipca 2010 r., godz. 12.00

Meta:
1 sierpnia 2010 r., ranek

Cel:
Popularyzacja RPG poprzez całodobowe granie w gry fabularne prowadzone przez wyselekcjonowanych, bardzo dobrych mistrzów gry. Poznanie nowych gier fabularnych, które pojawiły się na rynku, jak również przypomnienie niektórych klasycznych tytułów.

Organizator:
Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki "Cytadela Syriusza"

Opis:
Każdy, kto przyjdzie na miejsce imprezy, będzie mógł przez prawie całą dobę uczestniczyć w sesjach gier fabularnych. W programie znajduje się kilkanaście sesji u znanych, dobrych i cenionych MG, na które na miejscu będzie się można zapisać i zagrać. Każdy, kto przyjdzie i zechce poprowadzić wcześniej nie zgłaszając sesji też będzie mógł to zrobić. Do dyspozycji jest sporo sal, więc sesje nawzajem nie będą sobie przeszkadzać.

Koszt:
Wstęp wolny

Sesje:

1. 13.00 - ? Mateusz Mati Zaród - Cold City. Sala nr. 22
2. 13.00 - 18.00 Michał Chaciński - Warhammer 2 ed. Sala nr.19
3. 13.30 - 18.00 Maciek Filo Związko - L5K. Sala barowa.
4. 15.00 - 21.00 Jacek Bonio Bącik - Czego dusza zapragnie, czyli co będziecie chcieli. Sala nr.17
5. 18.00 - 24.00 Daniel Kenji Zalewski - Wampir Maskarada. Sala nr.19
6. 24.00 - ? Maciek Filo Związko - Wampir Maskarada Sala barowa.
7.24.00 - ? Grzegorz Gabriel Gabryś – Wampir Maskarada Sala nr.17

Larpy:

Róże Pogorzeliska
Prowadzący: Marcin Słowik Słowikowski
Konwencja: Monastyr
Czas: 21.00 - ?
Miejsce: Sala nr.6
Liczba miejsc: Brak. Larp zamknięty
Piętnaście osób bierze udział w otwarciu testamentu śp. Bertranda hrabiego ver Loreh - człowieka, któremu jeden błąd popełniony w młodości zniszczył życie i przekreślił świetlaną karierę polityczną.
W rodzinnym majątku pod Sarfino spotyka się jego rodzina, przyjaciele z młodości, ale również osoby, których nigdy nie poznał, a które mają do zrealizowania własne cele. Pogrzeb zmarłego staje się spotkaniem po latach, konfrontacją, miejscem intryg, pretekstem do rozliczenia się z przeszłością, okazją do odkrycia mrocznych tajemnic oraz polem walki o ogromny spadek.

Ogród intryg
Prowadząca: Anna Shauni Szewczyk
Konwencja: Niehistoryczne średniowiecze. Uniwersum książek Card Berg.
Czas: 14.00 – 18.00
Miejsce: Sala nr.6
Liczba miejsc: 13 (zapisy: lista na pierwszym piętrze lub u Anny Shauni Szewczyk)
Wszyscy chcą przeżyć. Wszyscy chcą się stąd wydostać… Pustka, ciemność, a potem szybki lot… I nagle uderzenie stopami w grunt… I świat, w którym kurczak ma smak sera, albo pies ma ogon odrobinę zbyt wysoko… Nie demony nie umieją tworzyć iluzji rzeczy… Chwalą potrawy bez smaku, nie odróżniając dojrzałych owoców. Wciel się w demona gospodarza lub bądź człowiekiem. Stań przed Zgromadzeniem – w obliczu śmierci, albo sądź i radź wdając się w intrygi.