W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF 24h z RPG

Data rozpoczęcia 2008-12-13
Godzina rozpoczęcia 11:00
Data zakończenia 2008-12-14
Miejsce Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3
Kategoria Akcja

Celem imprezy jest popularyzacja RPG poprzez całodobowe granie w gry fabularne prowadzone przez wyselekcjonowanych, bardzo dobrych mistrzów gry. Poznanie nowych gier fabularnych, które pojawiły się na rynku, jak również przypomnienie niektórych klasycznych tytułów.

Każdy, kto przyjdzie na miejsce imprezy, będzie mógł przez prawie całą dobę uczestniczyć w sesjach gier fabularnych. W programie znajduje się kilkanaście sesji u znanych, dobrych i cenionych MG, na które na miejscu będzie się można zapisać i zagrać. Oczywiście każdy, kto przyjdzie i zechce poprowadzić wcześniej nie zgłaszając sesji - też będzie mógł to uczynić. Do dyspozycji jest sporo sal.
Wśród potwierdzonych systemów będzie można zagrać w: Warhammera, Dungeons & Dragons 4.0, Deadlands, Legenda 5 Kręgów, Dirty Secrets, Unhollowed Metropolis, Zew Cthulhu, Monastyr, In a Wicked Age, Neuroshima, Hunter: the Vigil, Shadowrun.
MG czekają nagrody niespodzianki. Organizatorzy zapewniają catering.

WSTĘP WOLNY!

Projekt zrealizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Najważniejsze wydarzenia cykliczne