W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF 37. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars

Data rozpoczęcia 2009-06-27
Godzina rozpoczęcia 12:15
Miejsce Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3

Lubelski Fandom Star Wars oraz Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” zapraszają wszystkich na 37. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars, które odbędzie się w najbliższą sobotę 27 czerwca. Zbiórka wszystkich chętnych tradycyjnie pod Galerią Centrum do godziny 12:15.

Pierwsza część spotkania odbędzie się w pizzerii SiD (ul. Złota 6, Stare Miasto), gdzie przy pizzy i coli za własne pieniądze będzie można luźno poplotkować o najnowszych doniesieniach ze świata Star Wars i nie tylko. Druga – oficjalna – część spotkania będzie miała miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Kultury (ul. Dolna Panny Marii 3, 300 metrów od Starego Miasta) w sali nr 19 na I piętrze, gdzie od godziny 14:00 odbywać się będą główne atrakcje spotkania. Do nich należą między innymi zaległe punkty poświęcone Starej Republice, czyli prelekcja o The Old Republic oraz konkurs mający na celu sprawdzenie jaki jest stopień waszej niewiedzy z zakresu obu Knights of the Old Republic. Zlustrujemy (multimedialnie) aktualności, nowości, ciekawostki oraz pobawimy w zabawie „Mordo Ty moja”. Wbrew nazwie jest to konkurs w 100% starwarsowy. Oprócz tego będzie istniała możliwość zagrania w planszówkę Star Wars Stratego oraz kilka pomniejszych bóstw.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich fanów z Lublina i okolic. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt zrealizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne