W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

_on_line__ – spektakl interaktywny

_on_line__ – spektakl interaktywny
Data rozpoczęcia 2021-09-05
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

Jeżeli ktoś zastanawiał się kiedyś, czy ruch może mieć również kształt, będzie mógł przekonać się o tym na własne oczy. Spektakl kolektywu Holobiont to pobudzająca wyobraźnię zabawa zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. 

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu?
„_on_line__" jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Uwaga! Pastele, które będą używane, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą stroju na przebranie – najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.

Spektakl interaktywny dla rodzin z dziećmi w wieku 5-7 lat.
Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury lub online.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej