W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktorzy TPK atakują - pokaz spektakli

Aktorzy TPK atakują - pokaz spektakli
Data rozpoczęcia 2013-02-28
Godzina rozpoczęcia 19:30
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spektakl

Aktorzy TPK atakują - w ramach imprezy pokaz 2 spektakli teatralnych.

"Jeśli myślisz"
Człowiek "naszych czasów". Samotny w tłumie ludzi. Próbuje odnaleźć poczucie bezpieczeństwa dzięki codziennej rutynie życia. Jacy jesteśmy? Czy umiemy rozmawiać, kochać, marzyć? Co jest dla nas tak naprawdę ważne?
Spektakl pokazuje bohaterów, którzy na co dzień są elementami dobrze naoliwionej maszyny. Czasem jednak przychodzą do głowy myśli, przez które wypadamy z rytmu. I naprawdę zaczynamy myśleć...
Scenariusz i reżyseria: Dominika Gielza
Występują: Malwina Birus, Anna Kuźma, Paweł Pasieczny, Andrzej Samborski

"Kochanie, jest pięknie.."
W relacjach damsko-męskich powinno być pięknie i bez komplikacji. Często bywa inaczej. Niby bliscy, a często oddaleni od siebie. Dlaczego uciekamy? Mały spektakl jest próbą uchwycenia tego jak czasem trudno jest porozumieć się w najważniejszych dla nas sprawach i z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Okraszone szczyptą humoru, z dodatkiem poezji i z elementami trudnych pytań o kondycję dzisiejszych panów i pań. Momentami inspirowana tym co najlepsze - czyli naszą, polską rzeczywistością.
W rolach głównych: Katarzyna Walczak i Paweł Pasieczny.
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Piekarczyk

Teatr Pierwszego Kontaktu daje szansę na przełamywanie barier, przesuwanie granic, doświadczanie nowego i rozbudzanie w sobie pasji. W tym roku, po raz pierwszy w historii TPK, aktorzy, których na co dzień widujecie w spektaklach, stanęli po drugiej stronie sceny. Podwinęli rękawy, zarwali noce... obgryzając paznokcie, zjadając ołówki, rwąc włosy z głowy - napisali! I dzielnie walczą, żeby wyreżyserować i szanownej publiczności owoc swojej pracy pokazać.
Opiekunem artystycznym, doradcą i dobrym duchem spektakli jest Tomasz Załucki.

Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej