W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aneta Todorczuk-Perchuć - "Matka, żona i kochanka"

Aneta Todorczuk-Perchuć - "Matka, żona i kochanka"
Data rozpoczęcia 2019-06-16
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Klub Muzyczny CSK
Organizator Lubelski Salon Artystyczny
Udział Płatny
Kategoria Festiwal

Aneta Todorczuk- Perchuć, znakomita aktorka teatralna, filmowa i musicalowa, w swojej muzodramie spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje recepta na pogodzenie trzech ról – matki, żony i kochanki?

Czy jest sposób, żeby być jednocześnie mistrzem kuchni, cichym zarządcą, mózgiem, chodzącą subtelnością, kokietką i blond-pułapką? Aktorka w swoim widowisku przytacza wiele odpowiedzi i hipotez. Z pewnością, nie wszystkie się spodobają, ale mogą nie tylko zmotywować do działania, lecz także rozśmieszyć, bo aktorka, śpiewając znane piosenki z dużym dystansem, ośmiesza samą siebie i próbuje rozprawić się z mitem bycia kochaną, a jednocześnie perfekcyjną, kobiecą i idealną panią domu.

W szczerym, zabawnym, ale i kobiecym nastroju zabrzmią, m.in. utwory „All about a bass”, „Windą do nieba”, „Jej portret”, „Polska Madonna”, czy „Kołysanka dla nieznajomej”.

Wydarzenie jest częścią 6. Prezentacji form muzyczno-teatralnych "Dźwięki słów" >>>