W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Archi-tektura świata | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat

Archi-tektura świata | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat
Data rozpoczęcia 2023-02-11
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Kolorowe brystole, nożyczki, flamastry, farby, taśmy, kartony to materiały, które posłużą nam do budowania nowej architektury. Będą to budynki pozbawione granic, pełne nadziei, zabawy i wiary w lepszą przyszłość. Na warsztatach razem staniemy się architektami i architektkami przyszłości, zbudujemy wspólnie miasto marzeń. Stworzymy razem modele, które później użyjemy do wspólnego działania performatywnego na zewnątrz.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (8.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 180 minut.

Prowadzenie: Barbara Gryka, artystka
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej