W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ArJa operowa to nadal ja - warsztaty wokalne

ArJa operowa to nadal ja - warsztaty wokalne
Data rozpoczęcia 2014-07-11
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Warsztaty wokalne, których program zbudowany został wokół arii z musicalu „Cats” skomponowanego przez Andrew Webbera. Uczestnicy zajęć zapoznają się z definicją musicalu, będą mieli szansę usłyszeć najbardziej znane standardy muzyczne w historii (np. Memory). Podczas zajęć, grupa pod okiem prowadzącej przygotuje jedną z arii, jako krótki występ z elementami kostiumu, charakteryzacji i inscenizacji.

Joanna Mania ­ nauczyciel śpiewu i kierownik Szkoły Muzyki Rozrywkowej II st. w Lublinie, absolwentka wokalistyki rozrywkowej w Thames Valley University ( University of West London) oraz Vocal­Tech w Londynie. Prowadziła kursy i warsztaty wokalne m.in. w Londynie. Ukończyła kurs dla trenerów wokalnych i wokalistów metodą CVT w Complete Vocal Institute w Danii. Ma na swoim koncie wiele koncertów, również w londyńskich klubach jazzowych.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 516 192 420 lub mailowo pod adresem wawiorkaj@gmail.com. Kuratorem wydarzenia jest Joanna Wawiórka – Kamieniecka.