W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

#artlab – warsztaty dla grup zorganizowanych ze szkół średnich

#artlab – warsztaty dla grup zorganizowanych ze szkół średnich
Data rozpoczęcia 2018-11-02
Data zakończenia 2018-11-09
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

#artlab – warsztaty dla grup zorganizowanych ze szkół średnich na wystawie „Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie”

Program edukacyjny towarzyszący wystawom składa się z oprowadzania po ekspozycji przez przewodnika/przewodniczkę oraz z części warsztatowej, która pomaga przepracować pojawiające się na wystawie tematy. Zajęcia będą towarzyszyły ekspozycji „Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie”. Proponowane ścieżki edukacyjne realizowane na danej ekspozycji są wyrazem różnorodności treści eksponowanych prac oraz bogactwa technik artystycznych i mediów stosowanych przez artystów sztuki współczesnej, a także stanowią podstawę do ciekawych dyskusji.

Zajęcia mogą być prowadzone również po angielsku i ukraińsku.

Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/uczestnik; opiekunom grup zorganizowanych przysługują bilety bezpłatne, Galeria zapewnia potrzebne materiały.
Czas trwania: ok. 60 minut

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej