W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF B6 – Czwartkowy Gram-OFF/ON

Data rozpoczęcia 2019-04-25
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a
Organizator Pracownie Kultury Tatary
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na cykl wydarzeń zatytułowany: Czwartkowy Gram-OFF/ON, w ramach którego zapraszamy młodych, lubelskich artystów, dając im okazję do zaprezentowania Państwu swojej twórczości!

B6 jest młodym lubelskim zespołem pracującym nad autorskim materiałem. Dotychczas zespół zdobył I miejsce na Przeglądzie Zespołów Rockowych „Krótkie spięcie” Siedlce 2017, byli finalistami przeglądu GAPA w Warszawie, a także zdobyli II miejsce na przeglądzie ROCK w MOK w Międzyrzecu Podlaskim. Zespół jest także finalistą "Open Stage" 2018 oraz laureatem głównej nagrody na Rock Alert Festival w Lubartowie w 2018 roku. W skład zespołu wchodzą: Martyna Sabak – wokal, Kuba Stasikowski – gitara, Arek Borzęcki – bas, Piotr Karczewski – perkusja.

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne