W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
"Bajkowa niedziela"
Data rozpoczęcia 2013-11-10
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

"Bajkowa niedziela” to cykl wydarzeń stworzony z myślą o najmłodszej widowni. Aktorzy w atrakcyjnej formie odkrywają przed dziećmi fascynujący świat literatury. Tym razem opowiadania o Muminkach przeczyta Przemysław Stippa, aktor na co dzień związany z Teatrem Narodowym. Teatr Stary zaprasza do krainy najpiękniejszych bajek, opowieści i legend.

Przemysław Stippa - Absowlent warszawskiej Akademii Teatralnej (2004). Debiutował jako student AT, rolą Prousta w przedstawieniu Czas odnaleziony wg prozy Marcela Prousta (reż. Andrzej Domalik, Teatr Scena Prezentacje, 2003). Na co dzień aktor Teatru Narodowego, gra w filmach, serialach oraz podkłada głos do wielu znanych i lubianych postaci z filmów i bajek w polskiej wersji językowej. Stale współpracuje ze Studiem Teatralnym "Koło" w Warszawie, a w Teatrze Osterwy w Lublinie występuje gościnnie w roli Puka w "Śnie nocy letniej".

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej