W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Bajkowa Niedziela" w Teatrze Starym

"Bajkowa Niedziela" w Teatrze Starym
Data rozpoczęcia 2012-05-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spektakl

„Bajkowa niedziela” to cykl wydarzeń stworzony z myślą o najmłodszej widowni. Aktorzy w atrakcyjnej formie odkrywają przed dziećmi fascynujący świat literatury. Tym razem bajki dla dzieci przeczyta Wioletta Tomica, aktorka na co dzień związana z lubelskim Teatrem Andersena. Teatr Stary zaprasza do krainy najpiękniejszych bajek, opowieści i legend.

Wioletta Tomica - absolwentka Akademii Teatralnej w Białymstoku. Od początku związana z Teatrem im. H.Ch. Andersena. W trakcie swej kariery zawodowej współpracowała miedzy innymi z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych Gardzienice. Z kolegami z teatru współtworzy grupę prowadzacą warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Ze względu na swój gust i wyczucie sceny często zapraszana do jury przeglądów i konkursów teatralnych. Miłośniczka dobrej kuchni, współzałożycielka Restauracji Gramoffon.

Wstęp bezpłatny