W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

BALANS - Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie 2022

BALANS - Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie 2022
Data rozpoczęcia 2022-06-03
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, Centrum Kultury w Lublinie oraz Partnerzy: Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie zapraszają na Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie 2022 "Balans". 

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin. 

Harmonogram: 

  • 10:00-14:00 - Eliminacje Konkursowe
  • 17:00 - Koncert Galowy

W czasie Spotkań zaprezentują się zespoły z całej Polski z liczną reprezentacją środowisk tanecznych województwa lubelskiego.

Pierwsza część wydarzenia będzie miała charakter konkursu. Prezentacje grup tanecznych oceni profesjonalne jury złożone z uznanych osobowości tanecznych.
Na zakończenie Spotkań z Tańcem w Lublinie odbędzie się Koncert Galowy, w trakcie którego swoje choreografie zaprezentują nominowane zespoły oraz wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej