W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bałkański road trip! / Olka Zagórska-Chabros (on-line)

Bałkański road trip! / Olka Zagórska-Chabros (on-line)
Data rozpoczęcia 2021-05-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce online
Organizator Pracownia Słowa - Studium Kultury, Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Bałkany od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Takie kraje, jak Chorwacja czy Czarnogóra znajdują się w czołówce państw obieranych przez Polaków na cel letniego wypoczynku. Większość osób, która decyduje się na wizytę w tym zakątku Europy, decyduje się na własny środek transportu. Bowiem Bałkany są idealnym celem road tripu.

Olka Zagórska-Chabros opowie Wam o tym, dlaczego warto wybrać się na bałkański road trip, oraz które kraje oferują tam najpiękniejsze trasy.

Olka Zagórska-Chabros – niskopienna góralka z Gór Świętokrzyskich, autorka bloga Bałkany według Rudej oraz kilkunastu przewodników wydanych wraz z Wydawnictwem Pascal. Rowerzystka, biegaczka, zapalona górołazka. Od 2012 razem z mężem Markiem eksploruje kraje Półwyspu Bałkańskiego, zjeżdżając je wzdłuż i wszerz samochodem. Swoją wiedzą dzielą się na łamach bloga, a także książek i przewodników.

PREMIERA
13.05.2021 / czwartek / godz. 18.00

Film dostępny z napisami w jęz. polskim
Ok. godz. 18.40 odbędzie się spotkanie live z podróżniczką na portalu Instagram, profil @festiwaldookolaswiata
Prowadzenie - Tomasz Zawadzki

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej