W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Band into a business. Nowoczesne myślenie start-upowca w rozwoju kariery muzycznej.

Band into a business. Nowoczesne myślenie start-upowca w rozwoju kariery muzycznej.
Data rozpoczęcia 2017-07-05
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Globalne zmiany ekonomiczne, kulturowe i społeczne uruchamiają silny ruch przedsiębiorczości na rynkach muzycznych, także tym rodzimym. Czasy, kiedy artysta cierpliwie czeka na odkrycie i wsparcie wytwórni płytowej bezpowrotnie mijają. Jak się odnaleźć w tym nowym i nieuniknionym trendzie myślenia biznesowego w muzyce? Warsztat jest inspirującym wprowadzeniem do „Podręcznika Artysty – Start-upowca”.  Myślenie start-upowe artystów, czyli co? Wprowadzenie do globalnych zmian w branży muzycznej.

Co to jest dobra strategia rozwoju i jakie elementy powinna zawierać? Dlaczego wizja kariery jest pierwszym i najważniejszym krokiem w świadomym jej budowaniu? (narzędzia do projektowania przyszłości). Jak projektować cele? Podstawowe narzędzie myślenia strategicznego.

Prowadzenie: Chimes Agency – Magda Jensen, Magda Chołyst

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.