W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Bandonegro | Jazz w CSK
Data rozpoczęcia 2020-08-13
Godzina rozpoczęcia 22:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1 | Klub Muzyczny
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł, Ulgowy: 20 zł
Kategoria Koncert

Projekt ¡HOLA ASTOR! to prawdziwa rewolucja w muzyce tango. Świeży pomysł, innowacyjny styl i nowy język muzyczny. To subtelna fuzja tanga z jazzowym i rockowym brzmieniem. Przepięknie zaaranżowane, wyselekcjonowane utwory Astora Piazzol l i zostały zestawione z autorskimi kompozycjami Bandonegro.

BANDONEGRO to polscy muzycy podbijający serca słuchaczy na całym świecie swoim nowym spojrzeniem na tango, łączącym tradycję i nowoczesność. Są uważani za najlepszy europejski zespół tango młodego pokolenia i wschodzące gwiazdy tego gatunku. Ich unikalne muzyczne pomysły, pasja i doskonałe wyczucie stylu sprawiły, że występują na największych festiwalach na świecie. Swoją przygodę rozpoczęli w wieku 15 lat wygrywając konkurs “Pif Castelfidardo” we Włoszech (kategoria Nuevo Tango) . W 2016 roku zespół zaistniał na polskiej scenie muzycznej, łącząc tango z elementami jazzu, rocka i elektroniki . Uczestniczyli w największej trasie koncertowej w Polsce „Atmasfera Tour ”, dając 16 koncertów halowych koncertów w całym kraju. Pomimo swojego wieku występowali już w takich krajach jak Argentyna, Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Szwecja, Norwegia czy Wielka Brytania.

Projekt „Hola Astor” to świeży pomysł, innowacyjny styl i nowy język muzyczny. Przepięknie zaaranżowane, wyselekcjonowane utwory Astora Piazzolli zostały zestawione z autorskimi kompozycjami Bandonegro. Współpraca z młodą czołówką polskiej sceny jazzowej: Dawid Kostka - gitara i Mateusz Brzostowski - perkusja sprawia, że dźwięk jest wyjątkowo świeży, chwytliwy i aktualny.

Energiczna Zita, Escolaso, liryczne Romance del Diablo czy jazzowo-rockowa Bicicletta i Vislumbrar to utwory, które porywają od pierwszych dźwięków!

Niezwykle chwytliwa fuzja tanga z jazzowym i rockowym brzmieniem - Adam Baruch (JAZZ FORUM)

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej