W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bartłomiej Kiełbowicz: Sublimacja — oprowadzanie z artystą

Bartłomiej Kiełbowicz: Sublimacja — oprowadzanie z artystą
Data rozpoczęcia 2021-02-27
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie, Galeria Biała
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Ostatniego dnia wystawy Galeria Biała zaprasza na oprowadzanie z jej autorem – Bartłomiejem Kiełbowiczem!

To ostatnia szansa na zobaczenie wystawy autorstwa Bartłomieja Kiełbowicza, który w swojej twórczości dzień po dniu komentuje rzeczywistość pandemiczną oraz życie w Polsce pełnej uprzedzeń i podziałów.
Artysta w ironiczny sposób tworzy pomniki nacjonalizmu, rasizmu i dyskryminacji. Jest kolekcjonerem doświadczeń i emocji, przedmiotów znalezionych i wszelakich energii, które sublimuje w swoją twórczość. W przestrzeniach pełnych symboliki znajdą się prace malarskie, rysunkowe, fotograficzne i instalacje, obsesyjnie i pieczołowicie przetwarzające uzbierane motywy. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość płynnie mieszają się ze sobą, a różne zdarzenia poddawane są ciągłej analizie i transformacjom tworząc złożoną, wielowątkową i bardzo osobistą wystawę, pierwszą indywidualną ekspozycję artysty w Lublinie.

Bartłomiej Kiełbowicz: Sublimacja — oprowadzanie z artystą
27 lutego 2021, godz. 12:00-18:00
Galeria Biała

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej