W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Benefis Jacka Brzezińskiego
Data rozpoczęcia 2020-01-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Jacek Brzeziński – aktor Teatru Provisorium, świętuje 45 lat nieprzerwanego niczym uczestnictwa we wszystkich przedsięwzięciach artystycznych Teatru.

45 lat nieprzerwanego niczym uczestnictwa we wszystkich przedsięwzięciach artystycznych Teatru Provisorium, czyli od października 1994 roku do dziś, to okazja do podziękowania za ten dar Panu Bogu/Losowi (opcja światopoglądowa do wyboru) oraz wszystkim spotkanym po drodze ludziom. Ma być to rodzaj spotkania towarzyskiego, wypełnionego wspomnieniami, muzyką i piosenkami w wykonaniu Martyny Sabak i jej zespołu, piosenkami ze spektaklu „Kobiety, których nie ma” (Urszula Wąsowska, Marzena Łoniewska-Lamch, Justyna Kociuba), oraz innych przyjaciół spotkanych na artystycznej drodze jubilata. Przy fortepianie zasiądzie Michał Iwanek, a całość poprowadzą Poławiacze Pereł według scenariusza i reżyserii Marcina Wąsowskiego.