W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Benshi online "Papusza"
Data rozpoczęcia 2020-03-31
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Dyskusja

Drodzy widzowie Benshi! W związku z sytuacją epidemiologiczną nie spotkamy się w kinie Centrum Kultury w Lublinie, ale możemy spotkać się w przestrzeni wirtualnej! Zapraszamy na cykl Romowie, a w nim na film Papusza, reż. Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze. 

Proponowana formuła:
Film udostępniony został na VOD TVP za darmo. W poniedziałek wieczorem umieścimy link do filmu w tym wydarzeniu. Jednak zachęcamy do oglądania we wtorek od 18, tak, żebyśmy mogli wziąć udział w dyskusji z równie świeżymi wrażeniami. Wspólne oglądanie, choćby wirtualne, jest zgodne z duchem Benshi, która polega na wspólnotowym odbiorze dzieła filmowego.

 

Dyskusję - nieodłączny element każdego spotkania Benshi - przeprowadzona zostanie w wydarzeniu na Facebook w zakładce dyskusja. Słowo wstępu napisze i moderować rozmowę będzie Joanna Gładysz, w dyskusji udział weźmie Krystian Drozd.