W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

(Bez)błędna sztuka - warsztaty rodzinne dla dzieci 3–6 lat inspirowane książką | PL/UA

(Bez)błędna sztuka - warsztaty rodzinne dla dzieci 3–6 lat inspirowane książką | PL/UA
Data rozpoczęcia 2022-11-05
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty rodzinne pt. "(Bez)błędna sztuka".

Czy zdarzyło się Wam kiedyś popełnić błąd podczas tworzenia pracy plastycznej? Czy wiecie, że to kreska jest początkiem każdego rysunku? Podczas warsztatów poznacie bohaterkę książki Inkę oraz wysłuchacie historii o pewnym rysunku. Te opowieści zaprowadzą Was do wykonania twórczych prac, w których pełno będzie kresek, kleksów czy plam, a „błędy” będą mile widziane!

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (2.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).
Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.