W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne szkolenie - Organizacja wydarzeń dla G/głuchych

Bezpłatne szkolenie - Organizacja wydarzeń dla G/głuchych
Data rozpoczęcia 2023-09-19
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Hej! - przestrzeń młodzieżowa, ul. Peowiaków 11
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Na spotkaniu poznasz specyfikę środowiska Głuchych, najważniejsze informacje dotyczące języków migowych i Kultury Głuchych, specyfikę organizacji wydarzeń z osobami Głuchymi, zasady współpracy z tłumaczkami/tłumaczami polskiego języka migowego oraz dobre praktyki z innych miast.
 
Szkolenie skierowane szczególnie do osób pracujących w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, animatorek/ów, edukatorek/ów.
Udział bezpłatny, zapisy przez formularz online
 
PROWADZĄCA: Dominika Knap - animatorka kultury, pedagożka cyrku, edukatorka. Współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji Inside Out, w której zajmuje się projektami kulturalnymi i edukacyjnymi oraz dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami o różnych potrzebach. Studiowała Animację kultury na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS oraz Filologię polskiego języka migowego na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Prezydenta Miasta Lublin, laureatka Żurawi - Lubelskich Wyróżnień kulturalnych w 2022 w kategorii animacja kultury.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Lublin miga dzięki wsparciu Miasta Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej