W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę. Sztukmistrze z Lublina / Joanna Reczek-Szwed, J. Szwed, G. Kondrasiuk

Bitwa o kulturę. Sztukmistrze z Lublina / Joanna Reczek-Szwed, J. Szwed, G. Kondrasiuk
Data rozpoczęcia 2022-10-04
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

Czego Sztukmistrz z Lublina mógłby nauczyć się od sztukmistrzów z Lublina? Czy występ Jaszy Mazura zgromadziłby publiczność podczas corocznego Carnavalu Sztukmistrzów, największego dziś w Polsce festiwalu sztuki Nowego Cyrku? Jak zmieniła się i dokąd zmierza sztuka cyrkowa?

Prowadząca: Grażyna Lutosławska

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji „Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa” na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00.

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Rozmowa tłumaczona na polski język migowy.

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki można rezerwować i odbierać w kasie Teatru Starego od 15.09.2022 r.
Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki na każde spotkanie. Większe grupy (uczniowie, studenci i inne grupy zorganizowane) proszone są o bezpośredni kontakt z kasą Teatru w celu rezerwacji miejsc.

Wydarzenie transmitowane online na stronie (zakładka "Na żywo") oraz na profilu fb Teatru Starego).