W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę. Za horyzont

Bitwa o kulturę. Za horyzont
Data rozpoczęcia 2022-04-26
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Gość: Mariusz Treliński
Prowadząca: Grażyna Lutosławska

 
Czego nauczył się od punków, a czego od Platona? Jak współczesność może przeglądać się w tradycji? Rozmowa o operze, filmie i fotografii. O inspiracjach, przekraczaniu granic i przenikaniu sztuk. A także o szkolnych wypracowaniach kręconych kamerą i filmowych opowieściach babci. A przede wszystkim o relacjach między ludźmi i zmianach w świecie, o których nie da się opowiedzieć w jednej konwencji.
Grażyna Lutosławska

Rozmowa tłumaczona na polski język migowy      

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki można rezerwować i odbierać w kasie Teatru Starego od marca 2022 r.
Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki na każde spotkanie. Większe grupy (uczniowie, studenci i inne grupy zorganizowane) proszone są o bezpośredni kontakt z kasą Teatru w celu rezerwacji miejsc.
Wydarzenie transmitowane online na stronie (zakładka "Na żywo") oraz Facebooku Teatru Starego

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej