W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o literaturę: Jak słuchać, żeby słyszeć?

Bitwa o literaturę: Jak słuchać, żeby słyszeć?
Data rozpoczęcia 2018-05-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

prowadzenie: Grażyna Lutosławska
gość: Andrzej Dybczak

Gugara to dźwięk dzwonków na szyi reniferów i tytuł książki o mieszkańcach syberyjskiej osady, którzy słyszą je codziennie. Jak usłyszeć to, o czym nie mówią ewenkijscy pasterze? A jak opowiedzieć historie robotników z Norwegii, pasterzy trzody z południa Polski, Nieńców czy Selkupów? Jaką przyjąć perspektywę?
Grażyna Lutosławska

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji „Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa” na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00.

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki na każde spotkanie. Większe grupy (uczniowie, studenci i inne grupy zorganizowane) proszone są o bezpośredni kontakt z kasą Teatru w celu rezerwacji miejsc.
Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej