W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Błażej Malinowski / Deas / Dtekk / Michał Jabłoński / Chino / | Afterparty po koncercie Lustmord

Błażej Malinowski / Deas / Dtekk / Michał Jabłoński / Chino / | Afterparty po koncercie Lustmord
Data rozpoczęcia 2016-12-10
Godzina rozpoczęcia 22:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Udział Płatny
Koszt udziału 15 - 25 zł
Kategoria Koncert


► Michal Jablonski LIVE (SLAP / Behave Booking / Phlegethon)
Producent, DJ i live performer, którego styl to mocniejsze, surowe brzmienia techno, które ewoluują z występu na występ. Powoli staje się głównym towarem eksportowym Polskiej sceny. Na swoim koncie ma już występu m.in w legendarnym Tresor.Berlin (OFFICIAL), na Audioriver Festival oraz w więkoszości klubów w Polsce. Członek kolektywu SLAP oraz Phlegethon

► Chino LIVE (Radar/ Recognition Records/ Holger) 
Brutalist architecture, drum machines, FM synths, VHS&Audio casettes, obscure electronics, Tatra, Baltic, balance between "hi tech dreams & lofi reality".

► Blazej Malinowski LIVE [Technosoul / Silent Season / Kontrafaktum) - Berlin
Producent, DJ, dziennkikarz radiowy, kolekcjoner płyt oraz wszelkich przedmiotów z potencjałem dźwiękowym. W muzycznej pracy oscyluje wokół takich gatunków jak techno i ambient. W swoich kompozycjach łączy dwa bieguny dźwięków: brzmieniowej oszczędności przekazu, oraz deepowo, dronowych - eksperymentalnych przestrzeni. Współtwórca projektu Fűnfte Strasse, który obejmuje m.in. audycję radiową w warszawskim Radio Kampus. Pomysłodawca i kurator cyklu Why so Silent?czyli cyklu wydarzeń łączących kino nieme z muzyką elektroniczną na żywo. Związany z takimi wydawnictwami jak Silent Season, Technosoul, Phorma czy Kontrafaktum.

► Dtekk DJ SET (Up To Date Festival / Pozdro Techno / Technosoul) 
Człowiek instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej: DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Pierwsze kroki w miksowaniu stawiał w 2000 roku, a od 2001 roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro. Jego sety, wyłącznie winylowe, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej – jest fanem electro, disco, italo i ambientu. Współtworzy kolektyw Technosoul od początku jego istnienia i jest jednym z autorów jego sukcesu: szeregu imprez, na których zagrało wielu wybitnych artystów z całego świata oraz poszerzenia działalności kolektywu o wytwórnię. Technosoul może pochwalić się już czterema wydawnictwami winylowymi, a to dopiero początek. Pomysłodawca i główny filar Up To Date Festival, który w tym roku zebrał nejlepsze z możliwych recenzji.

► Deas DJ SET (KMS Records / Bush Records)
Deas - Karol Mozgawa - to jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny techno. Urodzony w Grecji, rezydujący na stałe w Krakowie, od lat poszukuje swojego dźwięku, a owoce tych poszukiwań można znaleźć w jego produkcjach, remixach i setach. Doskonała selekcja, energia, którą kocha się dzielić i tona zimnego, basowego brzmienia. Czyli to, po co tu jesteś. Rezydent klubu Prozak 2.0. 10 grudnia w podziemiach CSK zagra closing.

Tix: 15pln Biletomat.pl - bilety online | <23:00 20pln | >23:00 25 pln |

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej