W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Boardmania #9 Festiwal Gier planszowych i karcianych

Boardmania #9 Festiwal Gier planszowych i karcianych
Data rozpoczęcia 2022-02-12
Data zakończenia 2022-02-24
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Festiwal

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Fundacja Rozwoju Umysłu zapraszają na dziewiątą już edycję najdłuższego w Polsce konwentu poświęconemu grom planszowym, karcianym, kościanym i bitewnym.

Główna część festiwalu będzie miała miejsce w Foyer Sali Operowej (poziom +1), gdzie będzie można skorzystać z wypożyczalni gier. Codziennie, w godzinach od 12:00 do 20:00 będzie można korzystać z biblioteki wyposażonej w kilkaset tytułów przysłanych do nas przez współpracujące z fundacją FRU znane wydawnictwa.  Podczas tej edycji powróci również „Board Mania Junior”, której głównym sponsorem jest firma Hasbro Gaming. Mini-wypożyczalnia, która zostanie wyposażona w szereg tytułów, przeznaczonych dla najmłodszych w wieku od 4 do 10 lat, będzie działać w godzinach od 13:00 do 18:00.

W weekendy będą odbywać się wydarzenia tematyczne, warsztaty malowania figurek z gier, panele dyskusyjne oraz turnieje.
Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie www.spotkaniakultur.com oraz profilu Facebook i Instagram.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej