W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Brain Damage - premiera online | Z archiwum Innych Brzmień

Brain Damage - premiera online | Z archiwum Innych Brzmień
Data rozpoczęcia 2020-03-30
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce online
Organizator Warsztaty Kultury
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

W obliczu koncertowej posuchy ekipa Innych Brzmień ratuje Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszają na premierę nieemitowanego do tej pory materiału koncertowego z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Na pierwszy ogień - Brain Damage. 
Premiera o 16:00 na fanpage'u Inne Brzmienia

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Od ponad 20 lat na czele projektu Brain Damage nieprzerwanie stoi Martin Nathan – muzyk, producent, dj i animator francuskiej sceny dubowej. To on, już w latach 90-tych, jako jeden z pierwszych nad Sekwaną, grał live-actove sety z tą muzyką, będąc jednym z prekursorów i liderów całego ruchu. Przez kolejne lata artysta nagrywał i występował z takimi ikonami jak choćby Zion Train, High Tone czy Alpha & Omega. Brain Damage zawsze słynęło z szerokich poszukiwań brzmieniowych, łącząc najlepsze tradycje soundsystemów z żywym graniem. Dla francuskiej sceny klubowej, osadzonej w nurtach dub, reggae, dancehall, działalność i dorobek Nathana jest wręcz fundamentalny.