W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Brzeski Teatr Dramatu i Muzyki, Białoruś, Wieczór

Data rozpoczęcia 2008-06-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spektakl

Brzeski Teatr Dramatu i Muzyki
„Wieczór”
Alexej Dudarev
reżyseria: Alexander Kozak
scenografia: Viktor Lesin
muzyka: Vasiliy Kondrasyk
obsada: Tamara Levchuk, Michael Metlitsky, Nikolay Marshin

czas trwania: 105 min

Tekst jest typowym przykładem współczesnej dramaturgii białoruskiej, wielokrotnie był wystawiany na scenach teatralnych, tylko w 1995 roku pojawiła się na 36 scenach.
To historia trojga starych ludzi mieszkających w zapadłej wiosce. Ostatkami sił dbają o swoje podstawowe potrzeby. Kłótnie, pojednania - próby uporządkowania swoich relacji ze światem. Życie każdego z nich potoczyło się inaczej, ale los ich był ciężki i niejednoznaczny dla nich samych. Ale każdy z nich zadaje sobie egzystencjalne pytania: po co i dlaczego żyją, co ważnego zdarzyło się w ich życiu, a co mogłoby się zdarzyć.
Wykonawcy nie grają wielkich bohaterów – grają starych ludzi u kresu życia. To sentymentalna opowieść o przechodzeniu w smugę cienia, oparta o retrospekcję: wspominanie tego, co było.

spektakl konkursowy

UWAGA!!!
Ze względu na uzyskanie dotacji z funduszy unijnych, wydawane w kasie Centrum Kultury w Lublinie BEZPŁATNE WEJśCIÓWKI na spektakl "Wieczór". Wszyscy widzowie którzy zakupili już bilety powinni zgłosić się do kasy CK celem odzyskania pieniędzy.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne

Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380