W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Brzmienie snów | warsztaty z soundartu 15+

Brzmienie snów | warsztaty z soundartu 15+
Data rozpoczęcia 2023-01-26
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Punktem wyjścia warsztatów będzie praca Bohdana Shumylovycha, prezentowana na wystawie „Śniły mi się bestie”. Poznamy sztukę dźwięku tworzoną przez polskich i zagranicznych artystów/artystki, a przede wszystkim spróbujemy swoich sił w soundarcie. Inspiracją będą zapamiętane przez nas sny.

Paulina Mazurek – doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w dziedzinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, absolwentka fotografii na UW i sztuki współczesnej na UP. Porusza się w obszarze intermediów, fotografii, wideo i nowych nowych mediów. Interesują ją wątki społeczne, relacyjne, socjologia codzienności, działania partycypacyjne. Szczególnie zajmuje się tematyką religii i turyzmu. Finalistka Grand Press Photo 2020, nominowana za reportaż oraz portret w kategorii Young Poland, uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. 1/2 Kolektywu [ZOBACZ JAK].

Uwaga! Każdy z uczestników będzie potrzebował smartfona z zainstalowaną bezpłatną aplikacją WaveEditor Record & Edit Audio. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play. W razie kłopotu z pobraniem prosimy o kontakt: .

Warsztaty przeznaczone dla osób od 15 roku życia.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Informacja dla osób wrażliwych na bodźce dźwiękowe: podczas warsztatów będzie zwiększona ekspozycja na dźwięki. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Wstęp: 10 PLN; osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy: online; link do formularza zgłoszeniowego na stronie Galerii Labirynt

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie UA: Mariya Hoyin.