W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Burzowce – dla dzieci w wieku 7+

Burzowce – dla dzieci w wieku 7+
Data rozpoczęcia 2017-07-08
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, patio kamienicy przy ul. Grodzkiej 7
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Poszukiwanie brzmień bardzo często kończy się próbą stworzenia własnego instrumentu. Proces ten pozwala na podróżowanie po świecie kultur, dźwięków i rytmów. “Burzowce” to warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają nowatorskie, mało znane instrumenty muzyczne, doskonale nadające się do akompaniamentu dla bębnów. Brzmienia instrumentów, stworzonych głównie z naturalnych materiałów, zostaną wykorzystane, jako podkład do rodzinnego koncertu zaplanowanego na spotkanie  finałowe. Ten wyjątkowy instrument będzie doskonałym pretekstem do rozmowy o muzyce, nie tylko w kontekście instrumentów prowadzących, czy linii melodycznej. Stworzone podczas zajęć burzowce będą ozdabiane, tak aby każdy młody twórca mógł nadać instrumentowi niepowtarzalny osobisty charakter. Zaletą burzowca jest to, że każdy bardzo szybko nauczy się na nim grać. Instrument może być wykorzystywany podczas przedstawień i zabaw rytmicznych.

Prowadzenie: Tomasz Bozdek

Zapisy: Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-17:00) pod numerem 882 188 858 lub mailowo pod adresem: