W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Café Dialog

Data rozpoczęcia 2015-02-06
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Filia nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, ul. Bursztynowa 20
Kategoria Spotkanie

Café Dialog to nowy cykl spotkań wpisanych w kampanię społeczną "Komunikacja dla Integracji" (Communication for Integration - C4I), prowadzoną przez Urząd Miasta Lublin. Zaproszenie do projektu przyszło z Rady Europy, która, zgodnie z polityką Unii Europejskiej, wspiera działania budujące spójność społeczną.
Celem akcji jest znalezienie sposobu na radzenie sobie z "plotkami" na temat mniejszości narodowych i etnicznych oraz z obiegowymi opiniami i stereotypami, które w znacznym stopniu utrudniają integrację.

Podczas zaplanowanych spotkań w bibliotece będzie możliwość swobodnej rozmowy przy kawie z grupą obcokrajowców żyjących w Lublinie. Podejmowane będą zarówno tematy z życia codziennego, jak i problemy współczesnego świata.

wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne